Autor: Tõnu Tramm • 26. oktoober 2022

Kandideeri aasta logistikateo auhinnale!

Igasügisest traditsiooni järgides valib Äripäeva Logistikauudised juba 21. korda välja aasta parima logistikasaavutuse: esita oma kandiatuur konkursile Aasta Logistikategu 2022!
2021. aasta Aasta Logistikateo finalistid.
Foto: Raul Mee

Traditsioonilise konkursi eesmärk on tunnustada logistika valdkonnas saavutatud edu. Kutsume osalema kõiki Eesti ettevõtteid ja organisatsioone, kes tunnevad, et on sel aastal logistika või transpordi vallas midagi erilist korda saatnud.

Saatke oma aasta logistikateo lühitutvustus: milline oli 2022 aastal ellu kutsutud ja rakendatud logistiline parendus, mis kasvatas teie ettevõtte või tarneahela efektiivsust, käivet, kasumit, tarnekindlust, varude ringlemiskiirust, klientide rahulolu, optimeeristegevust või aitas säästa kulusid.

Teenusepakkuja võib konkursile esitada parenduse, mis on kasvatanud ettevõtte klientide vastavaid näitajaid. Võistlustöö kirjeldus tuleb koostada lakoonilises vormis. Kokku maksimaalselt 100sõnaline kirjeldus saatke hiljemalt 6. novembriks e-posti aadressile [email protected].

PANE TÄHELE

Logistikateo kirjeldus peab vastama küsimustele:

Mis oli logistikateo eesmärk?

Milline oli logistikateo protsess?

Millised on tänaseks selgunud tulemused?

Lisaks laekunud kandidaatidele esitab ka iga žüriiliige konkursile kolm omapoolset kandidaati. Kõigi kandideerivate logistikategude seast valib žürii välja 3 finalisti, kelle seast saavad ka logistikauudiste lugejad valida välja oma lemmiku. Žürii koosseisu kuuluvad logistikaajakirjanikud ning Tarneahelaühingu PROLOG juhatuse liikmed. Finaali pääsevaid töid tutvustatakse logistikauudiste teemaveebis www.logistikauudised.ee.

Kolme võidutöö esitlemine ja 21. Aasta Logistikateo autasustamise tseremoonia toimub 8. detsembril toimuval 24. Logistika Aastakonverentsil.

Eelmisel aastal võitis Aasta Logistikateo tiitli Selveri üle-Eestiline kojukandeteenus, finaalis olid mullu ka Alexela nutikas elektriautode laadimisvõrgustik ja HKScani uus logistikakeskus.

Varasemalt on tiitli võitnud veel AS Sixfoldi reaalajas kaart Euroopa piiridel toimuvast, AS Operail multimodaalsete kaubavedude projekt, Omniva uus logistikakeskus, Omniva, Starshipi ja Daimleri koostöös toimunud viimase miili robottarne pilootprojekt, Eesti Rahva Muuseum, Live Technologies, Häirekeskus, ELRON, EVR Cargo, Eesti Logistikaklaster, DPD Eesti, SmartPOST, Magnum Logistics, A Le Coq, Lextrans/Autologistika, Sillamäe Sadam, DFDS Transport (praegune DSV Transport), Schenker ja Telema.

Aastal 2021 tiitlile kandideerinud logistikateod

Alexela nutikas elektriautide laadimisvõrgustik

DPD postiindeks

DPD roheline viimane miil

Feeporti massdeklareerimise rakendus

HK Scani uus logistikakeskus

Katoen Natie logistikaterminali laiendus Muugal

MyDello logistikaplatvorm

Omniva ja Vok Bikes’i elektriliste kaubarataste pilootprojekt

Selveri üle-Eestiline kojukandeteenus

Scanfil OÜ FramePick

TLT gaasibusside tanklad

Liitu Tööstusuudiste uudiskirjaga!
Harro PuusildTööstusuudised.ee juhtTel: 519 355 24
Toomas KeltTööstusuudiste toimetajaTel: 50 72 816
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077