Tootjate tarneraskused mõjutasid uute sõiduautode müügitulemusi
Eesti uute sõiduautode turg jätkas augustis mullusega võrreldes tõusulainel, ent eelmiste kuude võrdluses jäi tõus veidi tagasihoidlikumaks, teatas AMTEL.
Müüduimaks automargiks kerkis augustis taas Toyota.
Foto: ZUMA Press / Scanpix
Augustis müüdi Eestis 1505 uut sõiduautot, mis ületas möödunud aasta augusti tulemusega 3 protsendiga. Kaheksa kuu kokkuvõttes on tänavu antud klientidele üle 16 756 uut sõiduautot ehk 33% enam võrreldes eelmise aasta sama perioodiga.
Lift on investeering 15–20 aasta tööefektiivsusesse, ohutusse ja kulukontrolli. Kuid millal eelistada soodsat standardlahendust ja millal nõuab objekt erilahendust, mis projekteeritakse konkreetsete mõõtude, koormuste ja regulatsioonide järgi? Projecta Balti OÜ müügijuht Sven-Erik Talivere selgitab, mida jälgida tõsteplatvormide, kaubaliftide ja magnetiliste tõsteseadmete puhul projekteerimisest kuni investeeringu tasuvuseni.