Baltika avaldas saneerimiskava täitmise aruande, kust selgub, et ettevõtte majandusseis on paranenud ja võlausaldajate nõuete rahuldamine ettenähtud perioodi jooksul on realistlik.
Baltikale kuuluv rõivakauplus Nautica kaubanduskeskuses.
  • Baltikale kuuluv rõivakauplus Nautica kaubanduskeskuses.
  • Foto: Raul Mee
Esimese kuue kuu vältel pärast saneerimiskava kinnitamist avaldasid Baltika majanduslikule seisundile positiivset mõju nii võlausaldajate nõuete ümberkujundamine kui ka mitmed sisulised muudatused Baltika toimimises, mille tagajärjel on võrreldes saneerimise eelse seisuga paranenud Baltika kaupade müügist teenitav brutokasum ja vähenenud mitmed ärikulud, sealhulgas mitmesuguste tegevuskulude koosseisus olevad üürikulud, tööjõukulud, kirjutatakse börsiteates.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.06.26, 13:15
Tõstelahendused peavad aitama vältida ettevõtete kõige kallimat kulu – seisakuid
Ehitus-, tööstus- ja logistikasektoris räägitakse täna palju efektiivsusest, kuid praktikas määravad töö tempo sageli hoopis seadmed, mille töökindlusest sõltub kogu objekti või tootmise sujuvus. Kui tõstuk seisab, töö katkeb või masin ei vasta töötingimustele, ei tähenda see ettevõtte jaoks ainult tehnilist probleemi, vaid otsest rahalist kulu, venivaid tähtaegu ja suuremaid riske tööohutusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele