Loodetavasti vaktsineerimine pärsib viiruse kulgu ja saame suvele optimistlikult vastu minna, ütleb mineraalvee tootja Värska Vesi AS müügi- ja turundusdirektor Rauno Jõgeva.
Rauno Jõgeva
  • Rauno Jõgeva
  • Foto: Värska Vesi AS
"Pudelivee kui esmatarbekauba müügimahud jäid kaubanduses 2020. aastal varasema aastaga samale tasemele. Löögi on saanud eelkõige horeca-sektor," ütles joogitootja Värska Vesi AS müügi- ja turundusdirektor Rauno Jõgeva Tööstusuudistele.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 17.06.26, 14:50
Kuidas vähendada robotliinide energiakulu vaakumtehnoloogia abil
Tootmisettevõtetes otsitakse üha enam lahendusi, mis aitaksid vähendada käsitööd, muuta protsesse stabiilsemaks ja parandada töötajate ergonoomikat. Üks võimalus selleks on vaakumtehnoloogia, mida kasutatakse järjest laiemalt nii robotiseeritud tootmisliinidel, pakendamises kui ka materjalikäsitluses.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele