• 23.11.20, 17:04

Silen pani rahakaasamise kinni

Funderbeami kaudu kuni 1,5 miljonit eurot kaasata soovinud Silen sulges täna oma kampaania, sest keskpäevaks oli indikatsioone märgitud 1,77 miljoni euro ulatuses.
Silen müüb avatud kontori pidajatele helikindlaid telefoni- ja nõupidamisruume.
  • Silen müüb avatud kontori pidajatele helikindlaid telefoni- ja nõupidamisruume.
  • Foto: Silen
Silen toodab helikindlaid telefoni- ja nõupidamisruume ja juhtinvestor on äsja ükssarvikuks kasvanud Pipedrive’i esimene rahastaja Peep Vain.

Seotud lood

Uudised
  • 18.11.20, 13:38
Telefoni- ja nõupidamisruumide tootja Silen kaasab 1,5 miljonit eurot
Helikindlad telefoni- ja nõupidamisruume tootev Silen alustas täna investeerimis- ja kauplemisplatvormil Funderbeam avalikku kampaaniat sooviga kaasata kuni 1,5 miljonit eurot. Investeeringu peamine eesmärk on oma positisiooni laiendamine ja tugevdamine välisturgudel.
  • ST
Sisuturundus
  • 23.05.25, 16:41
Energex - strateegiline partner, kes on kaasas ideest kuni investeeringu elluviimiseni
Majanduses valitsev ebakindlus sunnib paljusid ettevõtteid investeerimisplaane edasi lükkama, kuid sageli toovad just keerulistel aegadel tehtud nutikad otsused edu hetkel, kui turg taas kasvama asub. Õige hetke tabamiseks tuleb firma tegemistesse sügavam pilk heita, plaanid selgelt paika sättida ning õigel ajal õiged sammud astuda. Kuidas see täpsemalt käib ja kes ütleb, millal on just sinu äri jaoks see kõige õigem aeg?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele