• 01.06.20, 07:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ingrid Joost: tööstuses võib kriis kujuneda vägagi pikaks

Kriis on praeguseks jõudnud ka tööstusesse ja see võib kujuneda vägagi pikaks, ütleb tööstusekspert ja Magnetic MRO äriprotsesside arendusjuht Ingrid Joost.
Tööstusekspert, õppejõud ja Magnetic MRO äriprotsesside arendusjuht Ingrid Joost
  • Tööstusekspert, õppejõud ja Magnetic MRO äriprotsesside arendusjuht Ingrid Joost
  • Foto: Magnetic MRO
“Tööstuse taastumine on seotud nõudluse taastumisega, viimast mõjutab aga inimeste kindlustunde taastumine – teadmine, et on olemas kindel ja turvaline töökoht ning sissetulek on tagatud pikaks perioodiks. Sellest tulenevalt võib kriis töötlevas tööstuses kujuneda vägagi pikaks,” hoiatab tööstusekspert ja õppejõud Ingrid Joost intervjuus Tööstusuudistele.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.10.25, 09:00
Tark energiajuhtimine: lahendus volatiilsele turule ja raugevale investeeringu tasuvusele
Päikeseenergia tootmise hoogsa lisandumise tulemusena on energiaturul tekkinud olukord, kus päikesepaisteliste ilmadega langevad elektrihinnad sageli nullilähedaseks või lausa negatiivseks. Seetõttu on viimastel aastatel päikeseparkide investeeringute tasuvus oluliselt vähenenud. See valmistab enim probleeme päikeseparkidele, mille kõrval puudub tarbimine või salvestuslahendus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele