Märtsis Raasiku Elektrist lahkumisest teatanud Kristo Kaugija asus tööle Radius Machiningu müügi- ja äriarendusjuhina.
- Kristo Kaugija Foto: Raasiku Elekter
Mai keskel avalikustas endine Raasiku Elektri tegevjuht Kristo Kaugija, et on liitunud Radius Machining OÜ meeskonnaga, asudes ettevõttes tööle müügi- ja äriarendusjuhi ametikohale, teatas Radius Machining.
„Pärast seda kui teatasin avalikult, et lahkun Raasiku Elektri tegevjuhi kohalt, ei olnud ma kindlasti valmis selliseks tormiks veeklaasis, sest kõnesid erinevatest ettevõtetest, kes soovisid mind enda meeskonda, tuli üllatavalt palju,” ütleb Kaugija. „Tegelikult käis Radiusega kogu läbirääkimiste protsess vägagi kiiresti, sest juba pärast paari kohtumist ning teineteise soovide ja nägemuste selgitamist olin valmis oma jah sõna ettevõttega liitumise osas andma.”
„Ka suurte abitsioonidega inimesi on vaja meie meeskonda,“ sõnab ettevõtte tegevjuht ning juhatuse liige Veljo Konnimois. „Kristo kasuks räägib kindlasti see, et lühikese ajaga on ta suutnud avada ekspordi väravaid ning seda just tänu oma suurtele sihtidele. Loomulikult on meil vaja sellist inimest oma 65 liikmelisse meeskonda, sest kuigi oleme hetkel tugevad tegijad Skandinaavia turul, sooviksime oma tegevust laiendada ka teistesse riikidesse."
Tegevjuhi sõnul saab Kaugija ülesandeks olema erinevate hetkel arenduses olevate teenuste edasi arendamine ja uute müügikanalite avamine Kesk-Euroopas suunal.
„Tänasel päeval ma mingeid suuri lubadusi ning ennustusi tegema ei hakka, et kus me oma tegevusega aasta või nelja pärast oleme, kuna mul on hetkel sisseelamise periood käsil,“ ütleb Kaugija lõpetuseks.
Radius Machining OÜ on 2005. aastal loodud erakapitalil põhinev allhanketehas.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Alumiinium on 100% taaskasutatav materjal ja taaskasutatud alumiiniumist uute toodete valmistamine nõuab vaid 5% esmase alumiiniumi tootmiseks kulunud energiast. Seetõttu on oluline tagada, et kogu tarbimisjärgne alumiiniumijääk jõuaks tagasi ringlusesse. Ringmajanduse võtmeks on toote elutsükli planeerimine juba joonestuslaual – taaskasutatavatest materjalidest toodete kujundamine, mis kestavad kauem ja mida saab lahti võtta ning taaskasutada.