• 24.06.18, 11:17
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kuula raadiosaadet: tööstus 4.0 ja selle mõju majandusele

Teemaks Industry 4.0 ehk rahvakeeles neljas tööstusrevolutsioon, selle mõju Eesti majandusele ning see, kuidas me saaks sellest kasu lõigata. Saate külaline on Aarne Toomsalu – materjalitehnik, tootearenduse asjatundja, analüütik ja Eesti Leiutajate Liidu juhatuse liige.
Aarne Toomsalu
  • Aarne Toomsalu
  • Foto: investoriteliit.ee
Saatejuhid on Swen Uusjärv ja Mart Opmann.
Saate on tootnud investoriteliit.ee
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Äripäev.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 10:53
Eesti insenerid viivad tööstus- ja tootmisettevõtete automatiseerimise uuele tasemele
Tootmise automatiseerimisele ja tööstusautomaatika erilahendustele keskenduv Eesti tehnoloogiaettevõte Smitech OÜ on üles ehitatud kahele tugevusele: ambitsioonikale visioonile ja kõrgetasemelisele insenerioskusele. Mõlemat jagub nii tegevjuht Sander Mitendorfile kui ka peainsener Andres Kruglovile, kes ühise ettevõtmisena otsustasid panna õla alla Eesti tööstuse arengule.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele