Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

FOTOD: Hekotek avas täna viimistlustsehhi

Masinaehitusettevõte AS Hekotek avas 26. jaanuaril 2018 Jüris kaasaegse viimistlustsehhi, mille ettevõte rajas mullu juunis põlenud hoone asemele. Vaata pilte!
Hekoteki viimistlustsehhi avamine.
  • Hekoteki viimistlustsehhi avamine.
  • Foto: Hekotek
„AS-i Hekotek äsjavalminud hoone on kahtlemata Eesti üks kaasaegsemaid ja efektiivsemaid viimistlustsehhe, mis vastab masinaehituse vajadustele. Hindame väga päästeameti ja kindlustusettevõtte suurt panust põlengukahjudega tegelemisel ning oleme tänulikud projekteerijale, ehitajale ja teistele partneritele kiire ja korraliku töö eest uue hoone valmimisel,“ ütles AS-i Hekotek juhatuse esimees Heiki Einpaul pressiteates.
34 fotot
  • Foto: Hekotek

Seotud lood

Uudised
  • 22.01.18, 13:03
Hekotek taastas põlengus hävinud viimistlustsehhi
Masinaehitusettevõte AS Hekotek avab 26. jaanuaril 2018 Jüris kaasaegse viimistlustsehhi, mille ettevõte rajas mullu juunis põlenud hoone asemele. Ehitustööde kogumaksumus oli 1,5 miljonit eurot, millest 1,3 miljonit eurot kattis PZU Kindlustus.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.04.26, 15:10
Danival MW investeeris pool miljonit eurot nutikasse ja eriti võimekasse painutuspinki
Eesti metallitööstus liigub järjest suurema automatiseerimise ja täpsuse suunas ning metallitööettevõte Danival MW OÜ astus äsja selles arengus edasi jõulise sammu. Ettevõte investeeris uue põlvkonna painutuspressi, mis muudab nii tootmise efektiivsust kui ka pakutavate lahenduste kvaliteeti, võimaldades täita senisest keerukamaid tellimusi kiiremini ja täpsemalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele