• 20.06.16, 15:06
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Impordi ja ekspordi hinnad mais langesid

Ekspordihinnaindeksi muutus oli 2016. aasta mais võrreldes 2015. aasta maiga -3,0%, impordihinnaindeks muutus vastavalt -5,1%, teatas statistikaamet.
Eelmise kuuga võrreldes tõusid mais keskmisest enam ka metallide hinnad.
  • Eelmise kuuga võrreldes tõusid mais keskmisest enam ka metallide hinnad.
  • Foto: Maris Ojasuu
Ekspordihinnaindeksi muutus oli 2016. aasta mais võrreldes aprilliga 0,1% ja võrreldes 2015. aasta maiga -3,0%. Eelmise kuuga võrreldes tõusid mais keskmisest enam naftasaaduste, turbatoodete ja ehitusmaterjalide hinnad, samas langesid elektrienergia, plasttoodete ning elektroonikaseadmete hinnad.
Ekspordihinnaindeks

Artikkel jätkub pärast reklaami

Create line charts
Impordihinnaindeksi muutus oli 2016. aasta mais võrreldes aprilliga 0,9% ja võrreldes 2015. aasta maiga -5,1%. Eelmise kuuga võrreldes tõusid mais keskmisest enam naftasaaduste, keemiatoodete ning metallide hinnad, samas langesid põllumajandussaaduste, elektrienergia ja nahktoodete hinnad.
Impordihinnaindeks
Create line charts

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele