• 13.05.16, 14:24
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Honda uus kasumiprognoos tugevalt alla ootuste

Jaapani autotootja Honda langetas jeeni tugevnemise tõttu oma aastast kasumiprognoosi, mis jääb nüüd tugevalt analüütikute ootustele alla.
Honda lasi kasumiprognoosi alla.
  • Honda lasi kasumiprognoosi alla.
  • Foto: EPA
Ettevõte ennustab enda 2017. aasta märtsiga lõppeva majandusaasta puhaskasumiks 3,6 miljardit dollarit. Bloombergi analüütikud ootavad Hondalt sel majandusaastal aga 5,3 milardi dollari suurust puhaskasumit.
Lõppenud majandusaastal mõjutas Honda kasumlikkust ka probleemsete Takata õhkpatjadega sõidukite tagasikutsumine. Ettevõtte kasumlikkus vähenes seetõttu 2,46 miljardi dollari võrra.
Autor: Äripäev.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 10:53
Eesti insenerid viivad tööstus- ja tootmisettevõtete automatiseerimise uuele tasemele
Tootmise automatiseerimisele ja tööstusautomaatika erilahendustele keskenduv Eesti tehnoloogiaettevõte Smitech OÜ on üles ehitatud kahele tugevusele: ambitsioonikale visioonile ja kõrgetasemelisele insenerioskusele. Mõlemat jagub nii tegevjuht Sander Mitendorfile kui ka peainsener Andres Kruglovile, kes ühise ettevõtmisena otsustasid panna õla alla Eesti tööstuse arengule.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele