Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Galerii: tööstuse klubis tutvuti 3D-metalliprinteriga
Tööstusuudiste 23. oktoobri tööstuse klubis tutvuti Eesti esimese 3D-metalliprinteriga, mille ostis Tallinna Tehnikaülikooli materjalitehnika instituut.
Tallinna Tehnikaülikooli materjalitehnika instituut ostis Eestisse esimese 3D-metalliprinteri. Printeriga saab lähemalt tuvuda 23. oktoobril tööstusuudiste Tööstuse klubis.
Olgu tegu väikese laoruumiga või suure logistikakeskusega – sobiva riiuli leiab igasse keskkonda. Õige valiku tegemisel tuleb arvestada mitmete teguritega, näiteks hoiustatavate esemete kaalu ja ruumi eripäradega. Siin on mõned praktilised soovitused, mis aitavad sobiva riiuli leida.