• 17.10.12, 16:37
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Vee-ettevõtjad arutavad Viljandis haisuprobleeme

Aastaid on paljude Eestimaa piirkondade elanikke vaevanud reoveepuhastitest leviv hais, mis on eriti häiriv soojadel suvekuudel.
Kuidas inimeste elukvaliteeti mõjutavat haisu vähendada? Et mitmed vee-ettevõtted on lahendusteni jõudnud (paraku mitte veel kõik ja mitte ka kõigis küsimustes), kutsus Eesti Vee-Ettevõtete Liit kogemuste vahetamiseks ning ühisele probleemile universaalse lahenduse leidmiseks kokku vestlusringi.
 Vestlusring toimub eeloleval reedel 19. oktoobril Viljandi linnavalitsuse hoones algusega kell 14. Sel osalevad Eesti suuremate vee-ettevõtete juhtide kõrval ka Viljandi abilinnapea Rein Triisa, Riigikogu keskkonnakomisjoni liige Tõnis Kõiv, Keskkonnainvesteeringute Keskuse (KIK) juhatuse esimees Veiko Kaufmann, Keskkonnaministeeriumi veeosakonna juhataja Karin Kroon ja peaspetsialist Galina Danilišina, Eesti Keskkonnauuringute Keskuse spetsialist Vallo Kõrgmaa.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.06.25, 10:42
ScanBalt Crane pakub juba veerand sajandit Balti partneritele parimaid lahendusi
Kraanade, materjalikäsitlusmasinate ning lisaseadmete müügi ning hooldusega tegelev ScanBalt Crane OÜ tähistab tänavu oma 25. tegutsemisaastat. Veerand sajandit on ettevõte olnud tegev valdkonnas, kus on määrava tähtsusega nende esindatavate seadmete kvaliteet, innovaatika ja tõhusus, pikaajaline koostöö ning partnerite usaldus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele