Ericsson arendab Eestis masstootmist

Ericssoni Tallinna tehasele on antud kontsernis ülesanne arendada välja maastootmiseks sobivad tootmistehnoloogiad ning luua kohalike mobiilsideoperaatoritega mobiilsideteenuseid, mida lisada Ericssoni rahvusvahelisse teenusteportfelisse.

Ericsson Eesti peamised arendusvaldkonnad on määratud kontserni tasandil, kirjutab ettevõte oma majandusaruandes. Eestis toimub tootmisprotsesside arendamine ning uute tootmistehnoloogiate viimine masstootmisesse. Lisaks arendab ettevõte koostöös kohalike mobiilsideoperaatoritega uusi mobiilsideteenuseid, mis pärast juurutusfaasi lisatakse Ericssoni rahvusvahelisse teenusteportfelli.

Eelmisel aastal oli peamiseks arenduseks tarneahela protsessi parendamine ning taotleti edukalt AEO (Authorised Economic operator) ja C-TPAT (Customs-Trade Partnership Against Terrorism) sertifikaate. Nende tegevuste lõpuleviimine andis ettevõttele võimaluse alustada globaalset eksporti praktiliselt kõigisse maailma riikidesse.

Ettevõte osaleb energiasäästu lahenduste uuringutes ja prototüüpide väljatöötamise projektis Stockholm Royal Seaport. See on esimene projekt Eestis, mida rahastab Ericssoni uuringuüksus.

Ettevõte on aidanud teostadaka ka grupi globaalseid projekte USAs, Lõuna-Aafrika Vabariigis, Indias, Rwandas jm. Peamiselt hõlmavad need projektid mobiilsidevõrkude planeerimist, integratsiooni ja arendamist.

Osale arutelus

  • Tanel Raig

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

Teabevara