• 20.04.11, 10:40
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Milderi täiendavad vastused aktsiaemissiooni kohta

Eile õhtul saatis Baltika juht Meelis Milder täiendavad vastused Äripäeva küsimustele.
Kas emissioon on kellegi poolt garanteeritud? Hetkeseisuga on tagatud emissiooni realiseerimine täna (eile-toim.) avaldatud tingimustel
Kas suuromanikud kavatsevad aktsiaid märkida?Jah
Lisaks sõnas Milder, et ta ei näe rohkem vajalikkust lisaraha küsida.
 
 

Seotud lood

Uudised
  • 19.04.11, 15:27
Milder konkreetseid vastuseid ei anna
Baltika juht Meelis Milder ei rääkinud selgesõnaliselt, kas ettevõtte suuromanikud kavatsevad ka ise aktsiaid märkida ning jättis vastuseta küsimuse emissiooni garanteerimise kohta.
Uudised
  • 20.04.11, 12:02
Baltika: jätkame Lotte toodetega
Baltika ASi kinnitusel on ettevõtte kaubamärk Mosaic küll peatanud oma lasterõivaste kollektsiooni loomise ja müügi, kuid Lotte toodetega jätkatakse.
  • ST
Sisuturundus
  • 18.03.25, 17:50
5 tööriietega seotud müüti, mille uskumine on tööstustele kulukas
Tööriided on tööstusettevõtetes lahutamatu osa professionaalsest tööohutusvarustusest. Seetõttu kasutavad paljud Eesti tuntud ja ka väiksemad tööstusettevõtted Lindströmi tööriiete täisteenust, mis tagab töötajatele piisavas koguses riideid, nende professionaalse hoolduse ja tööriiete elutsükli lõpus ka nende ümbertöötlemise või taaskasutamise.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele