Külm ilm mõjutab Jaotusvõrgu tööd 

Lükkame edasi plaaniliste hooldus- ja remonttööde teostamise, kui piirkonna temperatuur langeb alla -20 kraadi, märkis Jaotusvõrgu juhtimiskeskuse juhataja Taivo Tõnne.

Tõnne nentis, et külm ilm mõjutab mõnevõrra Jaotusvõrgu tööd. "Lükkame edasi plaaniliste hooldus- ja remonttööde teostamise, kui piirkonna temperatuur langeb alla -20 kraadi. Igas piirkonnas teeme otsuse vastavalt temperatuurile," lisas ta.

Tõnne selgitas, et tööd jäetakse ära, sest osa elektritarbijatest kütavad majapidamisi elektriga, mistõttu tooks elektrivarustuse katkemine neile kaasa palju ebamugavust, samuti pole välistatud torude lõhki külmumine.

"Kliente, kes on andnud oma kontaktideks temaga ühenduse võtmiseks mobiili numbri või e-maili aadressi, teavitame ka tööde edasilükkumisest. Kõik edasi lükatud tööd planeerime uuesti ning uutest tööde teostamiste aegadest informeerime kliente ka ette," rääkis ta.

"Elektririkete likvideerimist külm ilm ei mõjuta. Elektrikatkestuste korral tuleb meil tarbijatele vool taastada esimesel võimalusel. Rikkeid likvideerime täpselt niipalju kui neid tekib - külm ilm rikete likvideerimist ei takista," sõnas Tõnne.

"Küll aga on ära jäänud plaanilisi hooldustöid - kokku on tänase ja eilse jooksul ära jäänud 30 plaanilist tööd, mis oleks kaasa toonud klientidele elektrikatkestuse. Tööd lükkame edasi ja teostame esimesel võimalusel. Teavitame uutest aegadest ka kliente aegsasti ette," märkis Tõnne.

Osale arutelus

  • Katre Pilvinski

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

Teabevara