Bellus Furnituri töötajad ööbivad diivanitel

Lääne-Viru mööbliettevõtte Bellus Furnitur juhi Urmas Auni sõnul mõjutab lumetorm nii ettevõtet kui ka töötajaid, kes koju ei saa ning ööbivad diivanitel.

"Inimesed ei saa tööle, ei saa töölt ka koju, meil tulevad töötajad ju igalt poolt: Kiviõli, Tapa, Kunda," rääkis ta. Auni sõnul eile Kiviõli töötajad ei saanudki koju, sest bussid ei saanud Haljalasse ega tagasi, teed olid kinni.

"Me ei osanud midagi teha, jätsime eile inimesi siia, meil diivanid ja voodid olemas, et ei ole probleem," kommenteeris Aun ning ütles, et eilsed õhtuse vahetuse inimesed hakkavad nüüd alles vaikselt koju jõudma.

"Kiviõli töötajad jäid ka täna tööle tulemata, sest ei saanud sinna bussi saata, sest teed on ikka kinni ja on risk lasta inimestel külmetada seal Padaorus," lausus Aun.

Probleem on ka kaubaga, pool on tulemas Tallinnast ja pool on tulemata.
"Valmiskaup – mis sõidab Haljalast Tallinna sadamasse ja sealt edasi –, mis on mõeldud eksportkaubaks on häiritud, autod ei jõua lihtsalt kohale, sest on igal pool kinni," kurtis Aun.

Kaup ilmselt jääb lihtsalt üks päev hiljaks, anname klientidele teada, et auto ei jõua nendeni täna, et jõuab esmaspäeval või teisipäeval, lisas ta. Mõni klient on küll selline, kes olukorda ei mõista, aga tegevjuht usub, et suurt probleemi sellest ei tule.

Mööblifirma juht rääkis, et tema enda teekond tööle oli keeruline, sest nähtavus oli pea olematu. "Isegi oma auto kapotti ei näinud, ei tea, kuhu sa sõidad, et umbes mälu järgi, siit kunagi tee läks," kirjeldas Aun.

Osale arutelus

  • Alyona Stadnik

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara