Paldiski biodiislitehas 370 miljoniga müügis

AS Biodiesel Paldiski pankrotihaldur Veli Kraavi pani ettevõtte varad 370 miljoni krooniga enampakkumisele, edastas sundmüügiportaal varad.ee. 

Hinnale ei lisandu käibemaksu. Tervikvara koosseisus lähevad ostjale üle 30aastane hoonestusõigus Paldiski linnas Rae põik 9 ning SEB vahendusel liisitud tootmisseadmed ja inventar.

Koormatud kinnisasja omanikuna on sisse kantud AS Tallinna Sadam.

Tervikvara koosseisu ei kuulu Biodiesel Paldiski majandustegevusest tekkinud debitoorsed võlgnevused, nõuded kolmandate isikute vastu ega raha arveldusarvetel ning äriühingu kassas.

Kirjalik pakkumine tuleb esitada hiljemalt enampakkumise alguseks. Suuline enampakkumine toimub 28. septembril advokaadibüroos Mägi Kraavi & Partnerid.

Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on kümme miljonit krooni. Üle võib pakkuda ka mitu täissammu korraga. Enampakkumise võitja tehakse teatavaks enampakkumise päeval ning võitjaks tunnistatakse isik, kes pakub kõrgeima ostuhinna.

Enampakkumise võitja ei saa ostuhinda tasaarvestada oma nõuetega ASi Biodiesel Paldiski vastu. Kui enampakkumise võitja ei tasu kogu kinnistute ostuhinda 15 päeva jooksul, tunnistatakse enampakkumine nurjunuks.

Osale arutelus

  • Anne Oja

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

Teabevara