General Electricu juhil veel kuus kuud armuaega

General Electricu tegevjuhil Jeff Immeltil
on oma ametikoha säilitamiseks aega kuus kuud, kirjutas eilne ajaleht The New
York Post.

Maailma ühe hinnatuima juhi tegevus sattus tugeva kriitika alla aprillis, kui tööstuskonglomeraat teatas, et ettevõtte esimese kvartali kasum kukkus 12 protsendi võrra 4,4 miljardi dollarini ehk 44 USA sendini aktsia. Analüütikud ennustasid siis ettevõtte kasumiks 51 senti aktsia kohta. Mõned nädalad varem oli Imemlt kinnitanud, et ettevõttes läheb kõik hästi.

General Electricu aktsia hind kukkus pärast kvartalitulemuste avaldamist üle kümne protsendi, aasta algusega võrreldes on ettevõtte aktsia kukkunud veerandi võrra, võrreldes Immelti ametisse asumise ajaga 2001. aasta septembris on aktsia hind jäänud samale tasemele.

Ajaleht tsiteerib kolme anonüümsust palunud institutsionaalset investorit, kelle sõnul on ettevõtte juhil ettevõtte majandustulemuste parandamiseks aega aasta lõpuni.

General Electric teatab teise kvartali majandustulemustest reedel. Analüütikud ootavad, et ettevõte teenis kasumit umbes 53 USA senti aktsia kohta, aga kui kompaniil ei ole õnnestunud kasumiaruandesse kanda liisingufirma Penske Truck Leasing osaluse müügist saadavad 219 miljonit dollarit, võivad tulemused taas ootustele alla jääda, kirjutab ajaleht.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

Teabevara