Poola firma sõlmis lepingu Olerexiga

Poola firma E100 valis Eestis oma partneris
kütusemüüja Olerexi.

E10 tegeleb kütusekaartide müügiga transpordifirmadele ja veokijuhtidele, millega saab kütuse eest maksta Ida-Euroopa tanklates näiteks Lätis, Venemaal ja Ukrainas, kirjutas redorbit.com.

„Olerex on ideaalne koostööpartner Eestis, kuna tanklaketi jaamad asuvad sobivalt meie klientide marsruutidel. Eesti on järgmine samm, meie võrgu laiendamisel üle terve Ida-Euroopa,“ ütles E100 juhatuse esimees Andrew Waits.

Olerexi turundusjuhi Antti Moppeli sõnul on E100 Kesk- ja Ida-Euroopas kehtiv kütuse krediitkaart. Eestis teenidab E100 kaarti Olerex.

Moppeli sõnul peeti enne nendega lepingu sõlmimist kindlasti läbirääkimisi ka teiste jaemüüjatega.

„Olerex valiti, sest meie jaamade asukoht on transiitliiklusele sobivaim. Olerexil on hea maine Kesk-Euroopa kütuseturu osaliste hulgas. Ühised koostööpartnerid Venemaal ja Baltikumis garanteerivad vastastikuse usalduse. Lisaks oli E100 kaardi ühildamine Olerexi infosüsteemiga kiire ja paindlik,“ ütles ta aripaev.ee-le.

„Transiitliikluse kinnistamine kindla tanklaketi juurde on aeganõudev protsess. Näeme head võimalust käibe kasvuks eelkõige transiitliiklusele olulistes sõlmjaamades,“ lisas Moppel.

Osale arutelus

  • Mariliis Pinn

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara