Tugevat kasvu näitas taas masina- ja aparaaditööstus, mis on suunatud peamiselt eksportturgudele. Meditsiini-, optika- ja täppisinstrumentide tootmises kasvas aastases võrdluses tootmismaht 37%, raadio- ja sideseadmete tootmises 26% ning elektriseadmete ja -aparatuuri tootmises 16%. Masinate ja seadmete tootmine suurenes aastaga 15%. Peamiselt ekspordimahtude suurenemise toel on jätkuvalt kasvanud ka mootorsõidukite ning haagiste tootmine (12%), teavitas majandusministeerium.
Toiduainetööstus jätkas stabiilses kasvutrendis, aastaga suurenes tootmine 4%. Üldiselt kasvasid tootmismahud toiduainetööstuse allharudes mõne protsendi võrra, vaid piimatoodete tootmine oli endiselt veidi madalam kui aasta varem (-4%). Kuna tootjahinnad on oluliselt tõusnud, siis ettevõtete müügitulu kasvas piimatootmises ligi 30%, suure osa kasvust andis toodete müük välisriikidesse.
Olulist mõju töötleva tööstuse üldistele kasvunäitajatele avaldasid jätkuvalt puidutööstus ning metalltoodete tootmine. Novembrikuus jäi tootmismaht neis harudes kümnendiku võrra alla aastatagusele. Mõlemas harus on tellimusi tavapärasest vähem, seda eelkõige ekspordi osas. Tagasihoidlikuma ehitusaktiivsuse tõttu püsis ehitusmaterjalide tootmine 2006. aasta tasemel.