• 15.11.07, 15:39
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kütuseärimees: meie hinnakujundus ei lähtu Vene turust

Mazeikiu Nafta Trading House OÜ tegevjuht Tõnu Ääro ütles aripaev.ee-le, et bensiini hinnatõus Venemaal Eestit ei mõjuta.
„Hetkel hinnatõus Venemaal meid ei mõjuta. Vene turg on teine ning seal on teised kvaliteedinõuded. Meie hinnakujundus ei lähtu Vene turu hindadest,“ rääkis Ääro. „Kuid pikas perspektiivis, kui nõudlus Venemaal kasvab, võib hakata sealne hinnatõus meid mõjutama,“ ütles ta.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

Uudised
  • 15.11.07, 17:14
Veskimägi: lühiajaliselt ei tekita Venemaa kütuse hinnatõus probleeme
Riigikogu liige Taavi Veskimägi kommenteeris Venemaa kütuse hinnatõusu, et Eesti jaoks ei kujuta see lähitulevikus mingit ohtu.
  • ST
Sisuturundus
  • 29.08.25, 13:06
Eesti energiatulevik: miks investeerivad ettevõtted üha rohkem salvestuslahendustesse
Eesti energiasüsteem seisab teelahkmel, kus ühelt poolt on surve vähendada kasvuhoonegaaside emissioone ning teisalt tagada varustuskindlus ja konkurentsivõime rahvusvahelisel turul. Taastuvenergia areng on vältimatu samm, kuid seda saadab küsimus: kas meie sõltuvus välismaistest tehnoloogiatest ei suurene veelgi? Paneelid, inverterid ja akud vajavad materjale ning tootmisvõimsusi, mida Euroopas napib. Samas pakub taastuvenergia mitmeid strateegilisi eeliseid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele