• 15.11.07, 17:14
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Veskimägi: lühiajaliselt ei tekita Venemaa kütuse hinnatõus probleeme

Riigikogu liige Taavi Veskimägi kommenteeris Venemaa kütuse hinnatõusu, et Eesti jaoks ei kujuta see lähitulevikus mingit ohtu.
„Lühiajaliselt ei tekita see meie jaoks mitte mingisuguseid probleeme,“ ütles Veskimägi. „Venemaa on suur naftaeksportija ning kui suudetakse vähem eksportida, siis pikas perspektiivis võib olla mingi mõju maailmaturule. Seeläbi võib see ka Eesti turgu mõjutada,“ rääkis Veskimägi.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

Uudised
  • 15.11.07, 15:39
Kütuseärimees: meie hinnakujundus ei lähtu Vene turust
Mazeikiu Nafta Trading House OÜ tegevjuht Tõnu Ääro ütles aripaev.ee-le, et bensiini hinnatõus Venemaal Eestit ei mõjuta.
  • ST
Sisuturundus
  • 28.04.26, 08:45
Reaalajas andmed kui konkurentsieelis: kuidas nutikas andmekogumine hoiab tootmise ja logistika liikumises
Tootmises ei määra kiirust enam ainult masinad, vaid see, kui kiiresti ja täpselt liiguvad andmed. Kui info ei jõua õigel ajal õigesse kohta, muutub ka kõige paremini üles ehitatud protsess ebaefektiivseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele