Atria Balticu müügidirektoriks sai Veimo Beilmann

Valga Lihatööstust omava Atria Baltic
kontserni uueks müügidirektoriks sai Veimo Beilmann, teatas ettevõte.

Siiani täitis nii müügi- kui turundusdirektori kohuseid Riina Aamisepp, kes alates oktoobrist keskendub ettevõttes turundusvaldkonnale. Beilmanni sõnul on pikas perspektiivis Atria üks suurima kasvupotentsiaaliga lihatööstus Eestis. “Atria on Läänemere piirkonna juhtiv lihatööstus, kelle positsioon Eestis saab vaid kasvada,” märkis Beilmann.

"Atria konkurentsieelis Eestis on eelkõige oma loomakasvatuste ja kaasaegseima tapamaja olemasolu, mis mõlemad aitavad vähendada liha sisseostu riske nii hinna kui ka kvaliteedi osas. Kindlasti on suureks abiks meie emaettevõtte pikaajalised tootmiskogemused," sõnas Beilmann.

„Oleme olnud pigem tootmisettevõte. Täna püüame endast teha kõik, et muutuda kliendikeskseks tootmise- ja müügiettevõtteks,” lausus Beilmann.

Beilmann on töötanud Rakvere Lihakombinaadi Balti müügidirektorina ning hulgimüügifirmas Hadler ja keemiatoodete kontsernis Akzo Nobel.

Maks Moorits kaubamärki esindav Atria Baltic on suuruselt teine lihatööstus Eestis, kes lisaks liha töötlemisele omab ka loomafarme ja tapamaja. Kontserni käive möödunud aastal oli ligi 400 miljonit krooni.

Osale arutelus

  • Annika Matson

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

Teabevara