• 22.10.07, 18:11
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

E-Piim: mul on hea meel, et eestlased julgesid nii suure otsuse teha

Piimandusühistu E-Piim peadirektor Jaanus Murakas leiab, et Põlva Piima juhtide otsus ettevõte Hollandi investoritelt välja osta oli julge samm.
„Ma ei oska küll spekuleerida, kui suur võis tehingu hind olla, aga kindlasti oli seal tegu suurte summadega. Mul on hea meel, et eestlased julgesid nii suure otsuse teha,“ ütles Murakas.
Seda, kas tegu on hetkel õige otsusega või mitte, ei osanud Murakas hinnata, öeldes, äris pole midagi kindlat. „Kõik võtavad riske eesmärgiga saada tulu. Põlva Piima juhtidel on vajalik kompetents olemas. Usun, et nad teavad, mida teevad,“ märkis ta.
Muraka sõnul on igati tervitatav, kui eestlased ettevõtted välisinvestoritelt välja ostavad. Kui selline trend aga liiga üldiseks muutub, tasub tema hinnangul olla ettevaatlik. „Siis tuleb otsida põhjust, miks välisinvestorid lahkuvad. Kui siinne turg ei ole investoritele enam huvitav, on tegemist laiema probleemiga,“ muretses E-Piima juht.

Seotud lood

Uudised
  • 22.10.07, 15:08
Hollandi investor: tahame Põlva Piima tooteid maailma viia
Põlva Piim Tootmise reedel ettevõtte juhtidele müünud Hollandi investorfirma juht Anthonie Zoomers ütles, et jätkab Põlvaga koostööd ka pärast osaluse müüki.
Uudised
  • 22.10.07, 14:31
Põlva Piima juht: müügiläbirääkimised kestsid aastaid
Mumuu kaubamärgi poolest tuntud Põlva Piim Tootmise juhtkond ostis reedel pärast aastaid kestnud läbirääkimisi ettevõtte Hollandi investoritelt välja.
  • ST
Sisuturundus
  • 15.04.25, 10:38
Ladude automaatne täislahendus muudab laotöö kiireks ja veavabaks
Moodsad laolahendused sisaldavad lisaks digitaalsele tarkvarale ning robottõstukitele pool- ja täisautomaatseid riiulisüsteeme, tornladusid ning komplektseid turvalahendusi, mis lahendavad kogu ettevõtte siselogistika. Willenbrock Baltic OÜ projektijuht Jaan Viita rõhutab, et oluline on vaadata siselogistikat tervikuna, sest vaid nii saab välja töötada maksimaalset kasu toova terviklahenduse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele