• 12.09.07, 11:09
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kruuda meelitab töölisi Kalevisse raha loosides

Ärimees Oliver Kruuda suuromaduses olev magusatootja Kalev on avalikustanud töökuulutused, kus on muu seas kirjas, et kõigi tootmistöötajate vahel loositakse septembrist detsembrini iga kuu välja 10 000 krooni.
Kuulutuses seisab, et kui oled töökas ja kohusetundlik ning valmis vahetustega tööks, tule tööle pakkijaks, toote valmistajaks või tootmisoperaatoriks.
Töötajale pakutakse brutopalgaks 5300 - 10 000 krooni.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

Uudised
  • 06.09.07, 15:07
Kruuda: hambad kukkusid välja? Ei kukkunud
Suurettevõtja ja Kalevi kommivabriku omanik Oliver Kruuda ütles aripaev.ee-le, et uudis toidulisanditest maiustustes, mis võivad lapsed muuta pööraseks, on sama naeruväärsed kui väide, et Coca-Cola pärast hambad välja kukuvad.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.05.26, 11:52
Ka ainult tööstushoones liikuv registreerimiskohustuseta töömasin vajab liikluskindlustust
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt tööstussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele