Eesti värvifirma ostis Valgevenes ühe suurima konkurendi

Suurim Eesti kapitalil põhinev värvitootja
Eskaro AS ostis juunis ühe Valgevene suurima ja tuntuima värvitööstusettevõtte
Condor.

Selleks, et tugevdada oma positsiooni kiirelt kasvaval Valgevene turul, otsustati lisaks olemasolevale müügiesindusele osta ka tootmisettevõte, teatas firma.

Condor asutati 1997. aastal ning firma turuosa Valgevenes käesoleval hetkel on umbes 10% ja see on tõusev. Condoril on suur edasimüüjate võrk, mille kaudu on võimalik oluliselt suurendada ka Maardu ja Sankt Peterburi tehastes toodetud värvide müüki. Eskarol on plaanis teha investeeringuid Condori tootmise moderniseerimiseks, et soodsat turusituatsiooni ja tõusutendentsi ära kasutades suurendada oma turuosa Valgevenes 30-35 protsendini.

Eskaro on sajaprotsendiliselt Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis valmistab värve, lakke, pahtleid, puidukaitsevahendeid, liime ja muid kodu- ja ehituskeemiakaupu.

Eskarol on tütarettevõtted Lätis, Venemaal, Ukrainas ja Valgevenes. Lähiajal on kontserni plaanis rajada tootmisettevõte Ukraina tütarettevõtte juurde ja avada esindus Kasahstanis. Ka Maardu tehase ja lao laienemise projekt on juba projekteerimisel.

Osale arutelus

  • Agnes Ojala

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

Teabevara