• 13.04.07, 11:39
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Vaata pilte Saku uue logo tutvustamiselt

Saku Õlletehas tähistas eile Estonia kammersaalis uue logo kasutusele võtmist ja esitles uut firmastiili, mis väljendab väärilist uut ajastut Saku ajaloos.

Seotud lood

Uudised
  • 11.04.07, 08:57
Saku uus logo läheb maksma kuus miljonit
Saku õlletehas vahetab viie kuu jooksul välja kogu oma korporatiividentiteeti ja toob turule uue Originaali.
Uudised
  • 12.04.07, 11:22
Saku: värskendav kogemus
"Värskendav kogemus," see on uus Saku tunnuslause, mis alates tänasest vahetab välja õlletehase vana slogani "Midagi enamat kui lihtsalt õlu."
  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.26, 09:27
Pereettevõtte jõud: 20 aastat tegutsenud metallimüüja kasvab ka keerulistel aegadel
Metal Expressi lugu on suurepärane näide, kuidas väikesest Eesti pereettevõttest on võimalik saada rahvusvaheliseks tegijaks. Ligi 30 aastat metallivaldkonnas tegutsenud ettevõtte rajaja ja juht Tago Teetamm meenutab, et pärast pikaajalist palgatööd samal tegevusalal tundus oma firma loomine 2005. aastal loomulik samm. Alustati rendilao ja väikese meeskonnaga, aga aastatega on asjad kasvanud.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele