Tulu Mazeikiu Nafta osaluse müügist peab minema Jukose kreeditoridele, muidu hakkab kohtumaraton otsast peale, hoiatas Jukose pankrotihaldur Eduard Rebgun.
"Kui Jukose võlausaldaja Rosneft ei saa raha, mida määras talle Hollandi kohus, ja tulu läheb suurimale Jukose osanikule Menatepi grupile, siis on meil täielik õigus kohtusse pöörduda," ütles Rebgun.
Rebgun ütles, et kui selgub, et ostja on ülehinnanud Mazeikiu Naftat ja aktsia hind langeb, kannatavad nii Rosneft kui ka Menatepi grupp, kirjutas BBN.

Seotud lood

Uudised
  • 02.01.07, 12:10
Jukos alustas USAs Mažeikiu raha pärast kohtulahingut
Jukose pankrotihaldur Eduard Rebgun esitas USAs kohtusse hagi, et saada kätte Mažeikiu Nafta müügist teenitud raha.
  • ST
Sisuturundus
  • 26.06.26, 13:15
Tõstelahendused peavad aitama vältida ettevõtete kõige kallimat kulu – seisakuid
Ehitus-, tööstus- ja logistikasektoris räägitakse täna palju efektiivsusest, kuid praktikas määravad töö tempo sageli hoopis seadmed, mille töökindlusest sõltub kogu objekti või tootmise sujuvus. Kui tõstuk seisab, töö katkeb või masin ei vasta töötingimustele, ei tähenda see ettevõtte jaoks ainult tehnilist probleemi, vaid otsest rahalist kulu, venivaid tähtaegu ja suuremaid riske tööohutusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele