Reedel tuli teade, et pankrotistunud Hiiu
Kalatööstuse tervikvarale ei esitatud 16 miljoni kroonise alghinna juures
ainsatki pakkumist, kirjutas Hiiu Leht.
Ettevõtte pankrotihaldur Andres Alaver ütles, et esimesel katsel jääb kalatööstuse tervikvara müümata hinna tõttu. Ühtlasi ennustas Alaver, et Kõrgessaares asuv tehas ei käivitu kalatööstusena enam kunagi.
Samas kinnitas ta, et huvilisi ettevõtte tootmisrajatistele ja maale on piisavalt. Huvi pakuvad 4hektariline kinnistu ja 7000 ruutmeetrit tootmispinda koos ideaalse elektri- ja kanalisatsiooniühenduse ja puhastusseadmetega.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Esmaspäeval sõlmib AS Tere lepingu
pankrotti läinud Hiiu kalatööstuse tehase hoonetekompleksi ja maa ostuks, kuid
toiduainetööstusega kohas enam ei tegelda.
Kiiresti muutuval energiamaastikul ei piisa üksnes ambitsioonist, sest üleminek peab olema ka tasakaalus ning realistlik. “Ühendada tuleb ambitsioon ja pragmaatilisus. Üleminek rohemajandusele on võimalik ainult siis, kui rohelised eesmärgid käivad käsikäes majandusliku loogikaga,“ ütleb FILTER Grupi tegevjuht Egert Killing ning kutsub kõiki, keda energiasektori tulevik puudutab, konverentsile.