Palga TOP: masina- ja metallitööstuse parimad palgamaksjad
Tööstusuudised võttis Äripäeva äsja ilmunud Palga TOP 2019 koondtabelist välja masina- ja metallitööstuse ettevõtted, mis maksid mullu oma töötajatele keskmist brutopalka üle 1000 euro kuus.
Tabeli eesotsas on ka mehitamata sõidukeid arendav Milrem. Foto: Eiko Kink
Kokku on tabelis 407 ettevõtet. TOPis esikoha saanud Haavis OÜ on noor firma: ettevõte asutati 2018. aasta alguses, põhitegevusalaks on laevade ehitus ja remont, millele lisaks vahendatakse ka tööjõudu samas majandusharus.
Tööstusuudised võttis Äripäeva äsja ilmunud Palga TOP 2019 koondtabelist välja tööstussektori ettevõtted, mis maksid mullu oma töötajatele keskmist brutopalka üle 2000 euro kuus. Edetabeli esimeses pooles domineerib masina- ja metallitööstus.
Tööstusuudised võttis Äripäeva äsja ilmunud Palga TOP 2019 koondtabelist välja toiduainetööstuse ettevõtted, mis maksid mullu oma töötajatele keskmist brutopalka üle 900 euro kuus. Topist leiab nii joogitootjaid, lihatööstusi, kalatööstusi, aga ka valmistoitude tootjaid.
Tööstusuudised võttis Äripäeva äsja ilmunud Palga TOP 2019 koondtabelist välja tekstiilitööstuse ettevõtted, mis maksid mullu oma töötajatele keskmist brutopalka üle 700 euro kuus.
Kui veel 20 aastat olid koht- ehk LAN-võrku liidetud põhiliselt arvutid, siis täna on ühises võrgus kõik seadmed alates küttelahendusest, valgustusest ja külmkapist kuni tööstusseadmeteni. Tehnoloogia areneb hoogsalt ja järk-järgult liigutakse vaskkaablil põhinevatelt ühendustelt üle fiiberoptilistele ja üle õhu lahendustele. LAN-võrgu olevikust ja tulevikust räägib YEInternationali tootejuht Henri Voogla.