Mööblitööstur: ninnunännutamist oli heal ajal palju, nüüd teeme teisiti
Kui heal ajal oli ettevõttes palju ninnunännutamist, siis praegu on asjalood teisiti ning vajadusel viiakse kiiresti läbi muutusi, rääkis mööblitööstuse Bellus Furniture’i juht Rolf Kristian Relander.
Tema sõnul peavad töötajad ja juhid olema valmis muudatusteks. See on Relanderi hinnangul väga oluline ning eriti juhul, kui midagi on ettevõttes mäda.
Konverentsil Tööstuse äriplaan 2023 esinenud mööblitööstuse Bellus juht Rolf Kristian Relander tunneb selgelt, et inimeste tarbimisharjumused on majanduslanguse tõttu muutunud. Mööbli ostmine on languses.
Pärast Eesti riigi otsust lihtsustada Ukrainast põgenevate inimeste palkamist kavatseb ka siin tegutsev mööblitootja Bellus Furniture ukrainlasi juurde palgata, märkis ettevõtte juht Rolf Relander.
Uute taastuvenergiaallikate kasutuselevõtt, kasvav võrgukoormus ja kõikuvad elektrihinnad sunnivad ettevõtteid otsima paindlikke, töökindlaid ja kasumlikke viise oma energiatarbimise juhtimiseks.