"Tööstusuudised eetris" saates võtame fookusesse mööblitööstuse olukorra ja uue aasta väljavaated.

- Peeter Kuum ja Enn Veskimägi.
- Foto: Harro Puusild
Saates on külas Eesti Mööblitootjate Liidu juhatuse esimees ja Standardi omanik Enn Veskimägi ning liidu juhatuse liige ja Wermo üks omanikest Peeter Kuum, kellega räägime poovatest energiahindadest, mis vähendab sektori võimekust pakkuda turul konkurentsivõimelist hinda, aga ka tööjõust, palkadest ja inseneride vähesusest.
Tootjad ütlevad, et ebakindlust on turul jätkuvalt palju ja koondamisi tuleb ka edaspidi. Enn Veskimägi avab oma mõtteid, mis saab Standardist pärast suurkoondamist edasi. Saadet juhib Harro Puusild.
Saadet toetavad Radius Machining ja Hansavest.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Kuula saadet siit:
Mööblitootjad: ebakindlust on palju ja koondamisi tuleb veel
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Eesti ettevõtjad otsivad kasvu välisturgudelt, ent samal ajal näitab Euroopas ettevõtete pankrotistatistika kasvutrendi. Ekspordiriskid ei ole enam nišiteema – see on kasvu takistav reaalsus, millega peab arvestama iga juht, kelle kliendid ja kasvuambitsioonid asuvad piiri taga.