• 14.04.22, 13:00

Apollo Grupp on personalitöö suures osas digitaliseerinud

Saates "Digipööre kaubanduses ja tööstuses" on seekord külas Apollo Grupi Baltikumi personalijuht Kristiina Tinn ja personalispetsialist Marlen Ambur ning Fujitsu Estonia konsultant Tiiu Kütson-Janke.
Tiiu Kütson-Janke, Kristiina Tinn ja Marlen Ambur.
  • Tiiu Kütson-Janke, Kristiina Tinn ja Marlen Ambur.
  • Foto: Äripäev
Juttu tuleb personalitöö automatiseerimisest: töölepingu sõlmimine, lõpetamine ja tööaja arvestus toimub Apollo Grupi Eesti harus juba täna Persona tarkvara iseteeninduskeskkonnas. Kuidas töötajad sellega hakkama saavad, millist ajasäästu see annab ja kui keeruline oli selle süsteemi juurutamine, sellest saates juttu tulebki.
Saadet juhib Hando Sinisalu.
Kuula saadet siit:

Artikkel jätkub pärast reklaami

Digipööre kaubanduses ja tööstuses
Apollo Grupp on personalitöö suures osas digitaliseerinud
00:00

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.12.25, 12:35
Tark energiamajandus peaks olema ettevõtete strateegiline valik
Energiaturg on murdepunktis. Taastuvenergia kiire kasv, võrkude piiratud läbilaskevõime ja desünkroniseerumine Venemaa elektrisüsteemist on viinud Eesti energiasüsteemi Euroopa sagedusalasse ja tänu sellele oleme ettearvamatu naabri elektrisüsteemist sõltumatud. Samas peame koos naabrite Läti, Leedu ja Soomega hoidma energiasüsteemi toimimas ja panustama rohkem varustuskindluse tagamiseks. Tuleb mitte ainult rääkida muutustest, vaid ehitada süsteeme, mis on juhitavad ja mis võimaldavad ettevõtetel uues reaalsuses raha teenida, riske vähendada ja energiat targalt juhtida.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele