"Tööstusuudised eetris" võtab luubi alla info- ja telekommunikatsiooniettevõtte Ericsson Eesti. Saates on külas ettevõtte juht Andrus Durejko, kes teeb ülevaate Ericssoni plaanidest ja annab ka hinnangu praegusele majandusolukorrale.

- Ericsson Eesti AS juht Andrus Durejko
- Foto: Andras Kralla
Juttu on ka sellest, kuidas ettevõte Tallinna tehases masstootmist vähendab ja kohalikust tehasest pigem arenduskeskust loob. Räägime ka digitaliseerimisest ja küsime, miks Eesti tootmissektor DESI-indeksi järgi digitaliseerimises pigem mahajääjate hulgas on. Räägime ka tööjõust ja haridusest.
Saadet juhib Harro Puusild.
Kuula saadet siit:
Artikkel jätkub pärast reklaami
Eesti tähtsaim eksportöör: majandus hakkab šokist taastuma
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Mobiilse kaldaelektri pistikupesa (iMSPO – igus Mobile Shore Power Outlet) näol on igus välja töötanud paindliku kaldatoite ühendussüsteemi, mida saab paigutada terminali mis tahes asukohta vastavalt laeva sildumiskohale. Lahendus, mis on juba kasutusel Hamburgi sadamas, pakub tõhusat ja kaasaegset alternatiivi traditsioonilistele kaldatoite süsteemidele. 2024. aastal pälvis iMSPO mere elektri- ja hübriidtoite Euroopa messil Amsterdamis reisi- ja kaubasadamate innovatsiooni aastaauhinna.