• 23.02.26, 13:15

Stoneridge Electronics´i värske juht Nadežda Dementjeva oli järgmiseks sammuks valmis. “Siin on kiirus kasvanud vähemalt viis korda”

Mulle on oluline, et juhina oleks võimalik päriselt midagi muuta, mitte lihtsalt hoida olemasolevat. Otsus ei olnud emotsionaalne, vaid väga loogiline samm edasi, ütleb sellest aastast elektroonikatööstust Stoneridge Electronics juhtima asunud Nadežda Dementjeva.
“Esimesed kuud Stoneridge´is on olnud väga töised ja samas inspireerivad. Kui Inissionis oli tempo intensiivne, siis siin on kiirus kasvanud vähemalt viis korda,” sõnab Nadežda Dementjeva.
  • “Esimesed kuud Stoneridge´is on olnud väga töised ja samas inspireerivad. Kui Inissionis oli tempo intensiivne, siis siin on kiirus kasvanud vähemalt viis korda,” sõnab Nadežda Dementjeva.
  • Foto: Stoneridge Electronics Estonia
Möödunud aasta augustis selgus, et 100miljonilise käibega Stoneridge Electronicsi senine juht Ardo Asperk lahkub ametist, ja detsembris tuli teade, et ettevõtte juhiks saab senine Inission Tallinna juht Nadežda Dementjeva.

Seotud lood

Intervjuu
  • 01.09.25, 16:00
SUUR INTERVJUU | Elus uut lehekülge pöörav tööstusjuht Ardo Asperk: „Eesti tööstuse ambitsioon peaks olema suurem“
Ardo Asperki viimane pikem intervjuu Stoneridge´i juhina
Eesti tööstus kipub oma “konnatiiki” kinni jääma ja selle asemel peaks meil olema suurem ambitsioon, usub tänavu märtsis aasta tehase tiitli pälvinud elektroonikatööstuse Stoneridge Electronicsi nüüdseks endine juht Ardo Asperk.
Uudised
  • 21.08.25, 15:34
100miljonilise käibega tööstuse tegevjuht kutsuti ametist tagasi
Autotööstusele elektroonikaseadmeid valmistava Stoneridge Electronicsi tegevjuht Ardo Asperk kutsuti ametist tagasi.
Uudised
  • 05.02.26, 14:13
Inissioni uus juht on selgunud
Elektroonika- ja metallitööstuse Inission Tallinna uus tegevjuht on alates 2. veebruarist Kaarel Viik, teatas ettevõte Tööstusuudistele.
Uudised
  • 11.12.25, 10:40
Stoneridge Tallinna tehas sai uue juhi Inissionist
Rahvusvaheline autotööstuse elektroonikatootja Stoneridge Electronicsi Eesti üksust asub uuest aastast juhtima kogenud tööstusjuht Nadežda Dementjeva.
  • ST
Sisuturundus
  • 17.02.26, 12:05
Windak: automatiseeritud laoprotsessid lühendasid kaupade väljastamise aega 30%
Kaabli pakkimissüsteemide arendaja ja tootja Windak on tegutsenud juba ligi 30 aastat, sellest üle 20 Eestis. Tegemist on tehnoloogiapõhise tootmisettevõttega, kus tootmisprotsesside optimeerimine, automatiseerimine ja innovatsioon on strateegilise arengu keskmes. Ettevõte teenindab kliente üle maailma ning on viimastel aastatel palju tähelepanu pööranud tööprotsesside digitaliseerimisele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele