• 08.01.26, 13:31

Tippkohtumine Jüri Käoga | Kümned miljonid kadusid Lätti: suurettevõtja avab persooniloos pika karjääri võite ja kaotusi

Jüri Käo on üks Eesti ettevõtluse keskseid kujundajaid juba 1990. aastate algusest. Norma kiirest ümberkujundamisest ja Tallinna Kaubamaja ülesehitamisest kuni investeerimisotsuste ja ebaõnnestumisteni on Käo karjääri saatnud valmisolek võtta vastutust ka keerulistes olukordades.
Peamiselt tööstuse ja kaubanduse suurettevõtja Jüri Käo on ettevõtluses tegutsenud 1990. aastatest - Norma peadirektoriks sai ta 27 aastaselt ja vastutas 2500 inimese eest. Kogu selle aja on olnud tema juhtimisfilosoofia selge - diktaatorlik juhtimine Eestis ei toimi ja üksi ei juhi keegi ühtegi ettevõtet, tähtis on meeskonnatöö.
  • Peamiselt tööstuse ja kaubanduse suurettevõtja Jüri Käo on ettevõtluses tegutsenud 1990. aastatest - Norma peadirektoriks sai ta 27 aastaselt ja vastutas 2500 inimese eest. Kogu selle aja on olnud tema juhtimisfilosoofia selge - diktaatorlik juhtimine Eestis ei toimi ja üksi ei juhi keegi ühtegi ettevõtet, tähtis on meeskonnatöö.
  • Foto: Andras Kralla
Äripäeva raadio saates “Tippkohtumine” rääkis Käo juhtimisest ilma diktaatorluseta, pankrottidest kui ettevõtluse paratamatust osast, poliitika ja raha suhetest ning sellest, miks ta ei taha oma lastele tulevikku ette kirjutada.

Seotud lood

TOP
  • 26.06.25, 08:00
Otsustajate TOP: 50 mõjukamat tööstusjuhti
Kuuendat aastat Äripäeva koostatav otsustajate TOP näitab tööstusvaldkonnas stabiilsust – võrreldes aastataguse ajaga esikolmikus muutusi ei toimunud.
Uudised
  • 11.05.22, 08:36
Jüri Käo kolm soovitust metsiku inflatsiooniga kohanemiseks
Eesti majanduse olukord on praegu nagu Ameerika mäed, kuid metsikus inflatsioonis leidub vähemalt kolm viisi kohanemiseks, ütles suurettevõtja Jüri Käo.
Arvamused
  • 14.01.21, 10:09
Jüri Käo: lahkuv valitsus kahjustas selgelt Eesti mainet
Jüri Ratase teine valitsus tegi Eesti rahvusvahelisele mainele karuteene ning tehtut ei ole kerge lappida, nendib ettevõtja Jüri Käo, kes toetab järgmise peaministrina Kaja Kallast.
  • ST
Sisuturundus
  • 06.01.26, 16:44
5S-meetod: paranda efektiivsust korrastatuse abil
Turvalisem, kiirem ja tõhusam tootmine – kas see on võimalik? Sõjajärgsel perioodil töötas jaapanlane Taiichi Ohno Toyota jaoks välja meetodi, mis mõjutas kogu tööstust.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele