Ehitusmaterjalide tootja Saint-Gobain kinnitas 2022. aasta kasumivaadet
Prantsuse ehitusmaterjalide tootja ja edasimüüja Saint-Gobain kinnitas neljapäeval oma käesoleva aasta kasumiväljavaadet, oodates käesolevaks aastaks kasumi kasvu, selgub ettevõtte pressiteatest.
Saint-Gobaini kõrge inflatsioon ei heiduta. Firma teatas, et esimesel poolaastal tuleb rekordiline tegevuskasum.
Foto: ERIC PIERMONT / AFP
Saint-Gobain ootab 2022. aasta esimeseks poolaastaks rekordilist ärikasumit, arvestades konstantseid valuutakursse. Firma prognoosib, et ärikasum ületab esimesel poolaastal rekordilist 2021. aasta esimese poolaasta tulemust ning ärikasumi marginaal on kahekohaline.
Saint-Gobaini kontserni kuuluv Leca International investeerib Häädemeeste tehasesse, kus hakatakse taas kergkruusa tootma ning käivitatakse 2022. aasta lõpuks uus ahi.
Kaasaegse tööstustootmise suurim väljakutse pole enam ainult kiirus või kvaliteet eraldi, vaid nende ühendamine paindlikkuse, ohutuse ja täieliku jälgitavusega. Viljandi Aken ja Uks rajas koostöös Elister OÜga uue täielikult automatiseeritud uste värviliini, kus kogu protsess alates laadimisest kuni pakendamiseni toimib ühe tervikliku süsteemina.