Saint-Gobaini kontserni kuuluv Leca International investeerib Häädemeeste tehasesse, kus hakatakse taas kergkruusa tootma ning käivitatakse 2022. aasta lõpuks uus ahi.
Kergkruus
  • Kergkruus
  • Foto: Leca
Leca International on otsustanud taasavada Häädemeestel Fibo ExClay tehases üle 10 aasta seisnud kergkruusa tootmise, sest ehitusturu kindlad väljavaated ja jätkusuutlik majanduskasv soodustavad seda, teatas ettevõte.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.07.26, 09:20
Danival MW: edukas allhanke müügitöö algab ammu enne hinnapakkumise tegemist
Kui veel viis aastat tagasi piisas metallitööstustel uue kliendi leidmiseks heast hinnast ja mõnest kohtumisest, siis täna on allhanketööstuse müügitöö muutunud märksa pikemaks ja süsteemsemaks. Konkurents on kasvanud, kliendid kaaluvad otsuseid põhjalikumalt ning partnerit ei valita enam ainult tootmisvõimekuse või hinnakirja järgi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele