• 14.01.26, 10:30

Eesti idufirma pääses L’Oreali 100 miljoni eurosesse innovatsiooniprogrammi, kuhu valiti vaid 1% kandideerijatest

Eesti biopõhise pakkematerjali arendaja RAIKU Packaging valiti ilutööstuse gigandi L’Oreali uude jätkusuutlikkuse kiirendiprogrammi, mille eesmärk on leida ja skaleerida uusi tehnoloogiaid tarneahelate keskkonnamõju vähendamiseks. 1000 kandideerija seas pääses programmi vaid 13 ettevõtet, nende seas RAIKU.
RAIKU kaasasutaja Karl-Joosep Pärtel tutvustas ettevõtete ja selle toodangut ka mõne aasta eest konverentsil puidutööstuse äriplaan 2023.
  • RAIKU kaasasutaja Karl-Joosep Pärtel tutvustas ettevõtete ja selle toodangut ka mõne aasta eest konverentsil puidutööstuse äriplaan 2023.
  • Foto: Raul Mee
L’Oréal käivitas projekti Sustainable Innovation Accelerator, et investeerida viie aasta jooksul 100 miljonit eurot madala süsinikuheitega lahenduste, uute koostisosade ja looduspõhiste ärimudelite arendamisse. Programm viiakse ellu koostöös Cambridge’i ülikooli jätkusuutliku juhtimise instituudiga ning hõlmab ka reaalseid pilootprojekte tööstusettevõtetega.

Seotud lood

Uudised
  • 24.11.25, 12:14
SekMo toetus toob teadlased tööstusele appi
Tööstus- ja tehnoloogiaettevõtted kasutavad järjest rohkem teadlaste ja doktorantide tuge, et viia keerulised arendusprojektid järgmisele tasemele. Riiklik sektoritevahelise mobiilsuse toetus (SekMo) on aidanud kahel viimasel aastal käivitada ligi 90 arendusprojekti, kus akadeemiline teadmine põimub praktilise tootearendusega.
Saated
  • 31.10.24, 12:00
Prantsusmaa meelitab Eesti tööstusidu riiki tehast rajama. „See tehas on meil plaanis“
Saates "Fookuses: tark tööstus" on külas puidust pakkematerjali ehk vedrusid tootva idufirma Raiku kaasasutaja Karl-Joosep Pärtel, kellega räägime nii hiljutisest teatest, kuidas ettevõte pääses suure Prantsusmaa luksuskaupade tootja kiirendisse, kui ka sellest, millised on ettevõtte arendusplaanid laiemalt.
Uudised
  • 07.10.24, 10:25
Eesti idufirma toodang vähendab maailma suurima luksusfirma keskkonnajalajälge
Eesti idufirma alustas koostööd maailma suurima luksuskaupu tootva ettevõttega ning plaanib ehitada Prantsusmaale oma teise tehase. Täna rajatakse Tallinna oma esimest piloottehast.
Uudised
  • 12.06.25, 10:30
Eesti tutvustab Pariisis tipptasemel innovatsiooni ja tehnoloogiaid
Sel nädalal esitlevad 11 Eesti tehnoloogiaettevõtet Pariisis oma uuenduslikke lahendusi Euroopa ühel olulisemal innovatsioonimessil VivaTech.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.01.26, 09:57
Polümeeride pulberprint pakub Eesti tootmis- ja tööstusettevõtetele uusi väljundeid
40 aastaga on polümeeride pulberprintimine teinud läbi suure arengu ja leidnud nüüdseks laialdast kasutust igapäevases tootmises – funktsionaalsetest prototüüpidest ja väikeseeriate toodangust kuni tööriistade, rakiste, masinaosade, proteeside ning isegi droonide ja purjekakomponentideni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele