• 09.05.25, 13:38

Tallinna Tehnikaülikooli rektoriks valiti Tiit Land

Keskpäeval kogunenud Tallinna Tehnikaülikooli nõukogu valis järgmiseks neljaks aastaks rektoriks professor Tiit Landi.
Tallinna Tehnikaülikooli rektorina jätkab ka järgmised neli aastat professor Tiit Land.
  • Tallinna Tehnikaülikooli rektorina jätkab ka järgmised neli aastat professor Tiit Land.
  • Foto: Raul Mee
Tiit Land valiti TalTechi rektoriks teiseks ametiajaks. Tema fookusteks uuel ametiajal on toetada:

Seotud lood

Uudised
  • 28.03.25, 14:04
Tallinna Tehnikaülikooli rektoriks kandideerivad Tiit Land ja Tarmo Soomere
Tallinna Tehnikaülikooli nõukogu tegi täna teatavaks ülikooli rektoriks kandideerijad, kelleks on praegune rektor Tiit Land ja endine Teaduste Akadeemia president Tarmo Soomere. Rektor valitakse 9. mail.
Uudised
  • 07.05.25, 07:57
Tarmo Soomere: „Kui teadus pole kohal seal, kus tehakse tooteid, jääme hiljaks“
Kui need, kes ülikoolis teadust teevad või õpetavad, ei tee „käsi tootmises“ mustaks, jääb meie majandus kogu aeg sammu võrra maha nendest majandustest, kus tippteadus on tootmises sees, hoiatas akadeemik Tarmo Soomere.
  • ST
Sisuturundus
  • 19.05.25, 14:27
Liikluskindlustus töömasinatele: muudetud seadus nõuab ettevõtetelt suuremat tähelepanu
Alates 1. detsembrist 2024 hakkasid kehtima liikluskindlustuse seaduse muudatused, mis laiendasid kindlustuskohustust paljudele töömasinatele. Nüüd peab ettevõte arvestama, et isegi registreerimata tõstuk või murutraktor võib vajada liikluskindlustust – sõltuvalt tema tehnilistest omadustest ja kasutusviisist.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele