• 25.02.25, 11:45

Elering hangib üliraskete seadmete veotehnikat

Elering käivitas riigihanke trafode ja muude üliraskete seadmete veoks ja paigaldamiseks vajaliku treileri ning tungimisseadmete ostmiseks. Taolise tehnika omamine tõstab märkimisväärselt energiataristu kriisikindlust.
Eleringi ostetav treiler peab olema võimeline vedama elektrisüsteemides ksutatavaid üliraskeid seadmeid.
  • Eleringi ostetav treiler peab olema võimeline vedama elektrisüsteemides ksutatavaid üliraskeid seadmeid.
  • Foto: Liis Treimann
Seni on Elering raskete seadmete transpordiks rentinud treilerit ja tungimisseadmeid töövõtjate kaudu naaberriikidest.

Seotud lood

Uudised
  • 10.02.25, 08:01
Balti riikide elektrivõrgud ühendati edukalt Mandri-Euroopa sagedusalaga
Eesti, Läti ja Leedu elektrisüsteemid sünkroniseeriti 9. veebruaril Mandri-Euroopa sagedusalaga.
Uudised
  • 05.06.24, 09:08
Valmis kolmas sünkroonkompensaator, ettevalmistused Eesti eraldamiseks Venemaa elektrivõrgust on lõppjärgus
Eleringil valmis kolmas ehk viimane sünkroonkompensaatorjaam Viru alajaama juures Narva lähistel. Kompensaatorjaam on oluline täiendus Eesti elektrisüsteemile, võimaldades hoida sagedust ehk elektrisüsteemi kõige olulisemat parameetrit stabiilsena ka kriitilistes olukordades.
  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.25, 15:14
Valik töökindlaid tööstusseadmeid Astro Balticsilt
Tööstusettevõtte tööprotsesside edukus algab töökindlatest ja vastupidavatest seadmetest. Lahendused, mis taluvad äärmuslikke töötingimusi ning toetavad kiiret ja täpset andmetöötlust, muudavad igapäevaprotsessid sujuvamaks ja efektiivsemaks. Tööstusseadmed aitavad vähendada seisakuid, tõsta tootlikkust ja kindlustada tööprotsesside sujuvuse ka karmides oludes ‒ olgu tegemist laohalduse, tootmise, toodete etiketeerimise või andmesisestuse ja -vahetusega.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele