• 19.08.24, 13:39

Lääne-Virumaa tööstus koondab kolmandiku töötajatest

Viru-Nigulas ja Kadrinas tegutsev mööblitööstus Flexa Eesti teatas töötukassale, et soovib koondada 50 töötajat. Kokku oli ettevõttes teise kvartali lõpu seisuga tööl 148 inimest.
Teises kvartalis töötas Flexa Eesti kahes Lääne-Virumaal asuvas tehases ligi 150 inimest, nüüd andis ettevõte teada, et plaanib nendest koondada 50.
  • Teises kvartalis töötas Flexa Eesti kahes Lääne-Virumaal asuvas tehases ligi 150 inimest, nüüd andis ettevõte teada, et plaanib nendest koondada 50.
  • Foto: Indrek Susi
Maksuameti andmetest selgub, et Flexa Eesti käive on selle aasta esimeses pooles jäänud alla eelmise aasta samale perioodile. Suurem kukkumine oli käibes just aasta alguses, kirjutab Lääne-Virumaa Uudised.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.04.26, 09:44
Juhtimisoskus mõjutab kasumit rohkem, kui esmapilgul paistab
Organisatsioonikultuur ei ole loosung ega abstraktne mõiste, vaid igapäevaste valikute ja käitumiste kogum, mille mõju jõuab lõpuks ka ettevõtte tulemustesse. Tripodi tegevjuhi ja partneri Maria Veltmanni sõnul on seos juhtimise kvaliteedi ja kasumlikkuse vahel selge, isegi kui seda ei ole alati lihtne otseselt mõõta.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele