Jaanuari lõpus rikke tõttu välja lülitunud Eesti ja Soome vahelise elektriühenduse Estlink 2 merekaabli remonditööd lõpevad plaanitust ligi kaks nädalat hiljem.
Elektri hinda mõjutava merekaabli käikulaskmine lükkub edasi
  • Foto: Elering
Varasema plaani kohaselt pidi 650megavatine elektriühendus turu käsutusse jõudma 1. septembril, Eleringi esmaspäeval saadetud turuteate kohaselt on uueks tärminiks 13. september.

Seotud lood

Uudised
  • 10.09.14, 12:44
Eesti-Soome elektriühendused on rivist väljas
Eesti-Soome elektriühendused EstLink 1 ja EstLink 2 on rivist väljas ning esialgse info kohaselt jäävad tööst välja ka neljapäeval.
Uudised
  • 11.08.14, 12:19
EstLink 2 on avarii tõttu tööst väljas
Reede hommikul kell 4.35 lülitus avariiliselt välja Eesti-Soome alalisvooluühendus EstLink 2.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.07.26, 14:36
Pakendamisliini edu algab tootmisprotsessi mõistmisest, mitte roboti valimisest
Tootmisettevõtte pakendamisprotsessi eduka automatiseerimise aluseks on kogu tootmisvoo põhjalik analüüs, et uus süsteem sobituks olemasolevasse keskkonda, aitaks vähendada tööjõuvajadust ning oleks valmis ka ettevõtte tulevasteks arenguteks. Lihtsalt roboti lisamine enamasti oodatud tulemust ei too, nendib tootmise ja tööstuse automatiseerimislahenduste arendaja Smitech OÜ tegevjuht Sander Mitendorf.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele