• 10.09.14, 12:44
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti-Soome elektriühendused on rivist väljas

Eesti-Soome elektriühendused EstLink 1 ja EstLink 2 on rivist väljas ning esialgse info kohaselt jäävad tööst välja ka neljapäeval.
EstLink 2 lülitus välja teisipäeva hommikul. Selle põhjuseks oli alalisvoolu tagasivooluahela diferentsiaalkaitse rakendumine. EstLink 1 lülitus välja kolmapäeva hommikul rikke tõttu Harku konverterjaama jahutussüsteemis.
Elering käivitas koheselt tegevused rikete põhjuste väljaselgitamiseks ning kõrvaldamiseks.
Rikete kõrvaldamisest annab Elering esmalt teada Nord Pool Spot-i kiirete turuteadete (UMM) süsteemi vahendusel.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 09:58
NOBE rajas Tallinna lennujaama tehniliselt väga nõudliku lennukihoolduskompleksi
Ehitusfirma NOBE rajas koostöös tellija Airport Cityga Tallinna lennujaama lõunaküljele ühe viimaste aastate tehniliselt keerukama tööstushoone Eestis – lennukihoolduskompleksi rahvusvahelisele lennundusettevõttele Magnetic MRO. Väljakutseks olid üle 40-meetrised kandepostideta silded, ulatuslik pinnasevahetus, ülim ehitustäpsus ning hoone vastavus eriti rangetele lennundusohutus- ja konstruktsiooninõuetele. Projektis lõi kaasa enam kui 80 koostööpartnerit.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele