Tööstustoodangu tootjahinnaindeks, mis iseloomustab Eestis nii koduturule kui ka ekspordiks valmistatud tööstustoodete hindade muutust, tõusis mais võrreldes aprilliga 1,0% ja langes eelmise aasta maiga võrreldes 1,6%.
Üks tööstusharusid, kus hinnad aastaga olulisemalt langesid, on toiduainetööstus.

Seotud lood

Uudised
  • 20.05.24, 08:14
Tööstustoodangu tootjahinnaindeks langes aastaga ligi kolm protsenti
Eestis nii koduturule kui ka ekspordiks valmistatud tööstustoodete hindade muutust iseloomustav tööstustoodangu tootjahinnaindeks tõusis aprillis võrreldes märtsiga 0,3%, võrreldes eelmise aasta aprilliga aga on langus 2,9%.
Uudised
  • 22.04.24, 08:33
Tootjahinnad tööstuses jätkasid langemist
Tööstustoodangu tootjahinnaindeks, mis iseloomustab Eestis nii koduturule kui ka ekspordiks valmistatud tööstustoodete hindade muutust, langes märtsis võrreldes veebruariga 0,4% ja võrreldes eelmise aasta märtsiga 3,9%, teatas statistikaamet.
  • ST
Sisuturundus
  • 26.06.26, 13:15
Tõstelahendused peavad aitama vältida ettevõtete kõige kallimat kulu – seisakuid
Ehitus-, tööstus- ja logistikasektoris räägitakse täna palju efektiivsusest, kuid praktikas määravad töö tempo sageli hoopis seadmed, mille töökindlusest sõltub kogu objekti või tootmise sujuvus. Kui tõstuk seisab, töö katkeb või masin ei vasta töötingimustele, ei tähenda see ettevõtte jaoks ainult tehnilist probleemi, vaid otsest rahalist kulu, venivaid tähtaegu ja suuremaid riske tööohutusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele