Kaubanduskoda peab majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi koostatud pikaajalise Eesti majanduspoliitika plaani positiivseks sammuks ning esitas selle täiendamiseks mitmeid ettepanekuid.
Kaubanduskoja peadirektor Mait Palts.

Seotud lood

Uudised
  • 02.02.24, 13:03
Suurema kärata loodud plaan seab eesmärgiks Eesti majanduse kahekordistamise
Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumis on valminud Eesti majanduspoliitika põhimõtete alusdokument, pikaajalise majanduspoliitika plaan otsib uusi konkurentsieeliseid, eesmärgiks on aastaks 2035. kasvatada Eesti majandus kahekordseks.
Arvamused
  • 31.01.24, 11:30
Mait Palts: aitaks isegi selge majanduspoliitika strateegia olemasolu
Käesolev aasta saab olema meie tööstusele taaskord täis väljakutseid, tõenäoliselt kohati otsustav võitlus ellujäämise nimel, kirjutab Eesti Kaubandus-Tööstuskoja peadirektor Mait Palts vastuses Tööstusuudiste arvamusliidrite küsitlusele.
  • ST
Sisuturundus
  • 24.08.26, 06:00
Eesti ettevõtted kaotavad rahastuse puudumise tõttu eksporditehinguid konkurentidele. Milline on lahendus?
Eesti ettevõte jõuab väliskliendiga sisuliselt kokkuleppele: toode sobib, hind sobib ja kvaliteet sobib. Siis aga kaob klient äkki ära. Mõni nädal hiljem selgub, et tehing on läinud konkurendile, kes pakkus toote koos rahastusega. Just rahastuse puudumine on põhjus, miks osa eksporditehinguid jääbki lõpuks sündimata, kinnitab KredEx Krediidikindlustus ASi juhatuse liige Katrin Savi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele