• 04.09.23, 11:52

Tere piimapakk sai uue korgi, mis aitab keskkonda reostusest säästa

Tere võttis liitrise piimapaki peal kasutusele uue korgi, mis jääb pärast avamist pakendi külge ning võimaldab nii keskkonda reostusest säästa.
Uus kork jääb piimapaki külge.
  • Uus kork jääb piimapaki külge.
  • Foto: Tere
Lähiajal hakatakse uut korgisüsteemi kasutama kõikidel joogipakenditel, mis tuleneb otseselt seadusest. Uue kinnitatud korgi Pure-TwistFlip on disaininud joogipakendite tarnija Elopak.

Seotud lood

Saated
  • 05.05.23, 13:45
Uus pakendiseadus annab peagi tunda. Kuidas edasi?
Äripäeva raadio saade "Rohepöörde praktikud" keskendub mais kehtima hakanud uuele pakendiseadusele. Saame selgust, mida toob kaasa ühekorraplasti direktiiv ja kuidas see muude asjade hulgas avalikke üritusi mõjutab.
Uudised
  • 15.02.23, 10:57
Deary alustas Eesti esimese taimse kohukese tootmist
Taimsete alternatiivtoodete ettevõtte Deary hakkas valmistama Eesti esimest taimset päritolu kohukest. Selle tootmiseks vajalik soja pärineb Euroopast ning sellest valmistatud tofu on samuti Eesti omatoodang.
  • ST
Sisuturundus
  • 27.03.26, 06:00
Kuidas vähendada tööriietega seotud halduskoormust ja -kulu
Töörõivad on igas tootmis- ja tööstusettevõttes igapäevatöö loomulik osa. Samas tähendab nende haldamine ettevõtete jaoks sageli hulka nähtamatut tööd. Mida rohkem on töötajaid ja mida suurem on personalivoolavus, seda keerulisemaks töörõivaste haldamise süsteem muutub.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele