Pereettevõtete TOP: edetabelisse jõudis ka 14 tööstuse ja tootmisega seotud ettevõtet

Pereettevõtete TOPi jõudis tänavu 14 tööstuse ja tootmisega seotud ettevõtet, millest esimene asus üldtopis 11. kohal.
Pereettevõtete TOPi üldtabelis saavutas 16. koha metallitööstus Saku Metall. Fotol Saku Metall Allhanke Tehase tootmine.
  • Pereettevõtete TOPi üldtabelis saavutas 16. koha metallitööstus Saku Metall. Fotol Saku Metall Allhanke Tehase tootmine.
  • Foto: Saku Metall
Pereettevõtete TOPi üldtabel koondab kokku 139 ettevõtet, mille hulgas leidus nii ehitusvaldkonna ettevõtteid, kaubandusettevõtteid, aga ka näiteks põllumajanduse ja finantsvaldkonna ettevõtteid. Tööstuse ja tootmisega seotud ettevõtteid oli seekord edetabelis 14.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.26, 09:27
Pereettevõtte jõud: 20 aastat tegutsenud metallimüüja kasvab ka keerulistel aegadel
Metal Expressi lugu on suurepärane näide, kuidas väikesest Eesti pereettevõttest on võimalik saada rahvusvaheliseks tegijaks. Ligi 30 aastat metallivaldkonnas tegutsenud ettevõtte rajaja ja juht Tago Teetamm meenutab, et pärast pikaajalist palgatööd samal tegevusalal tundus oma firma loomine 2005. aastal loomulik samm. Alustati rendilao ja väikese meeskonnaga, aga aastatega on asjad kasvanud.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele