• 09.06.23, 08:00

Kuidas teha uute tehnoloogiate siirdamine oma tööstusettevõttesse valutuks?

Üks viis oma ettevõtte tehnoloogiliselt uuele tasemele viia, allhanke ärimudelist välja murda ja innovatsioone luua on siirdada oma ärisse kuskil mujal juba väljatöötatud teadmisi ja lahendusi. Kuidas just see õigete teadmistega partner üles leida – eriti kui ta ei ole mitte Tartu, vaid näiteks KU Leuveni ülikoolis või lausa teises ettevõttes, kirjutab EASi ja KredExi ühendasutuse arenduskoostöö ekspert Kristi Kõrge.
EASi ja KredExi ühendasutuse arenduskoostöö ekspert Kristi Kõrge.
  • EASi ja KredExi ühendasutuse arenduskoostöö ekspert Kristi Kõrge.
  • Foto: Rene Riisalu
Tehnoloogiasiire toob kaasa uute ideede, tehnoloogiate ja parimate praktikate läbimõeldud jagamise. See kiirendab innovatsiooni, suurendab tõhusust ja aitab ettevõttel jõuda uutele turgudele.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.10.25, 15:36
Fedelta Accounting: raamatupidamine, mis kasvab koos kliendiga
Tallinna südames tegutsev Fedelta Accounting on hea näide sellest, kuidas raamatupidamisbüroo võib olla kliendi jaoks palju enamat kui numbrite hoidja. Ettevõtte nimi tuleneb ladinakeelsest sõnast fedelta – truudus – ja see väärtus on kogu büroo tööfilosoofia keskmes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele